Ulaşım

Toplantı Adresi: Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü, Evliya Çelebi Yerleşkesi (Merkez Kampüs), Merkez, Kütahya
Afyon - Kütahya Karayolunu Kullananlar için yol tarifi

Kütahya Girişi Başlangıç Alınmıştır. 

Harita Linki: https://mapsengine.google.com/map/embed?mid=zHk6V15nK7fA.krs4TCRl32Ys

KYK üstgeçidine varmadan, İlk Trafik ışıklarından itibaren 16.5km boyunca yolu takip ediniz. Üniversitemizin levhası ile  sağa dönüp köprünün altından tekrar sağa dönünüz . 100m sonra soldaki giriş kapısından giriniz. Üniversitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir - Kütahya Karayolunu kullananlar için yol tarifi

Kütahya girişindeki Yıldız Entegre Azot tesisi başlangıç kabul edilmiştir. 

Harita linki: https://mapsengine.google.com/map/embed?mid=zHk6V15nK7fA.k-BL1Q1C4Wfk

Yıldız Entegre Azot Tesisi'nden itibaren 4.5km boyunca yolu takip ediniz.  Sera AVM'den sonra ilk sağa (Dumlupınar Üniversitesi levhası mevcuttur) dönünüz. 9 km boyunca yolu takip ediniz. Üniversitemizin levhası ile  sağa dönüp köprünün altından tekrar sağa dönünüz. 100m sonra soldaki giriş kapısından giriniz. Üniversitemize hoşgeldiniz.

Otogardan ulaşım için:

Kütahya Belediyesi Özel Halk Otobüslerinden          7A

Tren garından ulaşım için: 

İki adet alternatif bulunmaktadır.
1)  5 dk yürüme ile Kütahya Belediyesi Özel Halk Otobüslerinden  7B ile (Yürüme ile erişilecek bölge resimde verilmiştir).

2) Gar önünden  Kütahya Belediyesi Özel Halk Otobüslerinden  20 numara ile şehir merkezine gidip Kütahya Belediyesi Özel Halk Otobüslerinden 7- 7A- 7B- A1   birine binmek suretiyle üniversitemize erişebilirsiniz.

Kütahya il merkezinden ulaşım için:
 
Kütahya Belediyesi Özel Halk Otobüslerinden 7 - 7A - 7B- A1 
Zafer Havalimanından Ulaşım için: HAVAŞ servisleri ile Kütahya Şehir Merkezi'ne, oradanda Kütahya Belediyesi Özel Halk Otobüslerinden        7 - 7A - 7B - A1 ile Üniversitemize ulaşabilirsiniz.

 

Son Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, Cuma